Řekli o mně

Podívejte se na reference, zkušenosti a vyjádření klientů

Ošetření s Kateřinou mě velmi podpořilo. V její přítomnosti jsem si mohla dovolit být zranitelná a ukázat i své citlivé části. Pod jejím sladěným dotykem začaly roztávat obranné štíty a náboj v mém nervovém systému se mohl bezpečně vybít. Kateřina má kapacitu citlivě pojmout to, co klient prožívá a navigovat ho k celistvosti a sjednocení. Při závěru ošetření jsem cítila, jak se osvobozuji a celé tělo a části v nervovém systému se hluboce uvolňují a prostupují světlem. Kateřina je citlivý a moudrý průvodce, její ošetření vřele doporučuji.

Kateřina je citlivý a moudrý průvodce Abha Sajwel

Vždy jsem cítila, že uvnitř sebe mám rádce, na kterého se můžu spolehnout. Pod vlivem každodenních povinností, společenských zvyklostí, strachů a mnoha dalších příčin byl umlčen. Díky kraniosakrální terapii se k sobě vracíme. U Katky a jejího přístupu se mi líbí, že mi dává prostor a čas, aby celý proces návratu k sobě byl přirozený a přesně takový, jaký já potřebuji. Můžu zde být sama sebou a vše vyplývá přirozeně. Cítím z Katky respekt a pokoru k mé osobě a všemu, co se tu odehrává. A já za to děkuji.

Můžu být sama sebou a vše vyplývá přirozeně Veronika Štípková

Kranio ošetření u Kateřiny je pro mě relaxací, odpočinkem, doplněním energie a poznáváním mého těla. Katka je úžasná osůbka, která mě ošetřením provází a sdílí vše se mnou. Kranio je jedna z cest, kterou jsem si zvolila k řešení nejenom svých dlouholetých zdravotních obtíží, ale i různých překážek, který mi život přináší. Každé ošetření je pro mě jiné a vždy se těším, co mi přinese a odhalí. Na Kranio jsem vzala i svou dcerku, která byla po ošetření nadšená a plná energie. Od srdce návštěvu u Kateřiny a ošetření Kraniosakrální biodynamikou doporučuji.

Doplnění energie a poznávání mého těla Radka Z.

Všem vřele doporučuji. Moc mi to pomohlo při bolesti obratle, který mě bolel rok. Vyzkoušela jsem vše možné, ale až kranio s Katkou pomohlo. Vlastně hned po prvním setkání.

Kranio mi pomohlo od bolesti obratle Markéta Hubingerová

Setkání s kraniosakrální biodynamikou je pro mne setkání s bezbřehou moudrostí těla, před kterou se v pokoře skláním. Jemné doteky Kateřiny, která mne tímto provází, vyvolávají vjemy, které se slovy těžce popisují. Pro mne je nejvíce přínosný duchovní rozměr, který bych nazvala “cesta k duši”.

Setkání s bezbřehou moudrostí těla paní Najmanová (89 let)

Sama jako terapeutka pracuji metodou kraniosakrální biodynamiky. Ošetření jsem tedy díky tomu již zažila mnoho a to u různých terapeutů. Přístup Kateřiny je mi osobně velmi blízký, protože Katka dokáže zcela přirozeně vytvořit bezpečný prostor pro přijetí všeho, co zrovna při terapii vyvstává. Vím, že za ní mohu přijít s čímkoli. Dotek Katčiných rukou je jemný, citlivý, přítomný a plný porozumění. Jako terapeutky si jí velmi vážím a určitě ji mohu z vlastní zkušenosti doporučit

Dotek Katčiných rukou je jemný, citlivý, přítomný a plný porozumění Tereza Králová

Ošetření u Kateřiny je jako balzám na tělo i duši. Ke Kateřině mám od první terapie pocit důvěry, že se jí mohu naplno otevřít a svěřit jí své problémy. Na ošetření u ní jsem došla k zásadnímu pochopení toho, proč mě daná věc tíží a obtěžuje. Její způsob práce s tělem je pro mě unikátní zážitek – vnímala jsem, co se s mým tělem děje a pociťovala úlevu už během ošetření. Hlavou mi probíhaly myšlenky a přicházely informace, které mi pomohly k pochopení mých tělesných problémů a bloků. Děkuji!

Pocit důvěry, že se mohu naplno otevřít Andrea R.

S kraniosakrální biodynamikou jsem začala před půlrokem, kdy jsem prožívala jedno z těžších období svého života – cítila jsem se naprosto bez energie, byla jsem často nemocná, neviděla jsem žádné světlo v tunelu. Kačku jsem poznala nejdříve jako lektorku kurzu Kreslení pravou mozkovou hemisférou a byla mi velmi sympatická. Když jsem se dozvěděla, že nabízí i „kranio“, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Od té doby chodím ke Kačce pravidelně cca 1 x za 14 dní a pomalu se dostavují první pokroky – jsem spokojenější, mám mnohem více energie, jsem pozitivnější a vnímavější sama k sobě i k lidem kolem sebe.

Prožívala jsem jedno z těžších období svého života Jana K.

Ráda bych sdílela svoje zkušenosti s kraniosakrální terapií u Katky. Vyhledala jsem velmi intuitivně její služby při řešení problémů se zaseklým pantem a s otěhotněním. Vím jistě, že to byl velmi zlomový krok na dlouhé cestě.
Ošetření s Katkou je pro mě vždy velmi silný zážitek. Vnímám své tělo v nových dimenzích, vidím obrazy, cítím silné vlny přelévající energii a léčivý proces. Díky ošetření se mi zmenšila cysta na vaječníku o polovinu, vyladila se mi psychika a celkově jsem se zklidnila. Také mi odešel problém se zasekávajícím se pantem. Ošetření vřele doporučuji ze dvou důvodů – určitě to má vliv na fyzické blokády a problémy, ale je to pro mě také hluboká cesta setkání se se sebou, svým tělem i svým podvědomím. Moc děkuji.

Vnímám své tělo v nových dimenzích Klára V.

Paní Kateřinu a kraniosakrální biodynamiku jsem vyhledala, kdy prožívám nejtěžší období svého života, těžkou nemoc svého syna. Už po prvních ošetřeních moje tělo reagovalo úlevou, přestaly bolesti a projevy, které mě tížily. Moje tělo i mysl se uvolňovaly. Každé další setkání s paní Kateřinou je pro mě povzbuzením a přináší mi klid. Po půl roce jsem načerpala sílu. Přístup paní Kateřiny je úžasný, vlídný a respektující. Všem upřímně podporu paní Kateřiny doporučuji.

Každé další setkání je pro mě povzbuzením Dana V.

Kraniosakrální terapie u Kateřiny byl úžasný zážitek. Odpočinek a stoprocentní relaxace, tlačítko vypnutí myšlenkových pochodů zaměřující se na práci, rodinu, společnost, politiku – najednou je tu klik… a nic. Krása. Mé ženě navíc terapie u Kateřiny pomohla i se zablokováním páteře. Mohu opravdu jen doporučit.

Odpočinek a stoprocentní relaxace Martin Prokeš

O kraniosakrální biodynamice jsem se dozvěděla jednou náhodou na sociální síti „facebook“ s doporučením na Katku. Protože bylo za mnou těžké životní období, začala jsem podvědomě, ale i cíleně vyhledávat metody a techniky, které by navrátily rovnováhu nejen mému tělu a duši. Od jógy, čínské medicíny až ke kraniosakrální biodynamice. Na první ošetření jsem dorazila zvědavá, ale bez velkých očekávání. Nyní mám za sebou 6 ošetření a už se těším na další setkání s Katkou. Po kraniu se cítím odpočatá, uvolněná a plná energie. Kranio ošetření je výjimečný zážitek, který nelze slovy popsat.

Po kraniu se cítím odpočatá, uvolněná a plná energie Zuzana Filipi

O kraniu jsem před prvním ošetřením nevěděla téměř nic. Kateřina ve mně svým přístupem ovšem vzbudila naprostou důvěru. V době, kdy jsem k ní přišla poprvé, jsem neprožívala lehké období. Můj život byl chaos a já nevěděla, čím to je. Na první pohled vypadalo všechno skvěle, ale nebylo. Neměla jsem zdánlivý důvod se mračit a přitom mi vůbec nebylo do smíchu. Díky ošetření jsem se dokázala uklidnit a načerpat novou energii. Byl to úžasný relax od každodenního shonu a rutiny. Naučila jsem se uvolnit (to je opravdu důležité a nejde to jen tak) a pochopila, že všechno nemusí jít rychle, hned a silou.

Úžasný relax od každodenního shonu a rutiny Václava Burdová

Katku jsem našla náhodně na internetu, když jsem se pokusila po homeopatické léčbě posunout zase o kousek dál. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Po kraniosakrálním ošetření se cítím víc sama sebou, pomáhá mi fyzicky i psychicky. Moc děkuju, že takovou cestou můžu jít právě s Katkou.

Cítím se víc sama sebou Zuzka N.

Katka mě doslova zachránila a pomohla z nejhoršího. Přišla jsem k ní v hodně špatném stavu po vážném úraze hlavy a následném traumatu. Nemohla jsem spát, měla jsem totálně zkolabovaný nervový systém a byla jsem psychicky na dně. Katky klid, její porozumění traumatu a pro mě důležitý pocit bezpečí u ní mě pomohl se pomalu postupně uvolnit – fyzicky a hlavně psychicky a začít lépe spát. Katku moc doporučuju, pro mě byla jako zázrak.

Nemohla jsem spát, měla jsem totálně zkolabovaný nervový systém Hanka P.

Když mne zavolalo kreslení pravou hemisférou, netušil jsem ještě, že to bude jen nábližka ke kraniu. U Katky se nejen báječně kreslí a maluje, ale také jsem se díky ní vydal na novou cestu poznávání svého těla (nebo těl) a zažil netušené stavy uvolnění a relaxace. Říká se, že si má zájemce o kraniosakrální biodynamiku vyzkoušet více terapeutů, aby zjistil, kdo mu více sedí, nicméně já nemám jediný důvod měnit.

Vydal jsem se na novou cestu poznávání svého těla Petr Š.

Jaký bude váš příběh?