Co nabízím

Kraniosakrální ošetření

Klidný prostor
v Praze 5

Kraniosakrální ošetření probíhá v příjemném a klidném prostoru mého ateliéru Spolu k radosti v Praze 5.

Během ošetření nabízím porozumění a podporu, která pramení z mých osobních zkušeností. Ošetření trvá 90 minut, po něm se doporučuje volnější režim.

Pro účinnost a dlouhodobý efekt je možné absolvovat 10 ošetření s odstupem jednoho či dvou týdnů.

Na co se specializuji

  • Psychické problémy: deprese a úzkosti, panické poruchy, práci s emočními vzorci
  • V rámci ošetření se zaměřuji na práci s dlouhodobým stresem, chronickým vyčerpáním či emoční nerovnováhou vycházející z nespokojenosti s kvalitou života (zaměstnání, vztahy, ohodnocení, respekt, nastavení osobních hranic)
  • Dále ke mně dochází ženy, které nemohou dlouhodobě otěhotnět nebo prodělaly více potratů
  • Těhotné ženy, které se připravují na porod

Jak ošetření probíhá

w

Úvodní rozhovor

Zhruba 90minutové sezení zahájíme úvodním povídáním, během kterého probereme témata, která jsou pro vás důležitá a aktuální.

Zaměříme se na to, jak se vám právě daří, na možné skryté problémy a na záměr, se kterým na ošetření přicházíte. Rozhovor probíhá v otevřeném poli důvěry a bezpečí.

Ošetření

Samotné ošetření trvá zhruba hodinu, kdy ležíte na masážním lehátku v lehkém oblečení. Přijďte proto oblečeni tak, aby se vám dobře a pohodlně leželo.
Ošetření vnímáte jako relaxaci a uvolnění, kdy se nejprve zklidní nervový systém a toto uvolnění společně postupně prohlubujeme.
Ošetřující používá doteku rukou k naslouchání jemných rytmů ve vašem těle.

Dotek se děje velmi jemným a respektujícím způsobem.
V různých fázích můžete pozorovat reakce vlastního těla. Klienti popisují pocity a vjemy v těle jako proudění, teplo, jemné vnitřní pohyby, pocit volnosti, rozšíření do prostoru, houpání, lehký třes končetin, jemný tlak a tah po těle. Někdo během hluboké relaxace přechází do spánku.

Závěrečné sdílení

Setkání završíme závěrečným sdílením.

Naše rozloučení ovšem neznamená konec ozdravujícího procesu. Jeho pozitivní účinky a příjemné pocity můžete vnímat ještě několik dní poté. Frekvence ošetření je u každého individuální.

Ceník

Jedno ošetření
(90 min)

2 000 Kč

Slevový balíček
5 ošetření

8 000 Kč

Tandemové ošetření
(90 min)

3 000 Kč

Jedná se o sezení, při kterém vás ošetřují současně dva terapeutové. Zážitek je intenzivnější a výsledek efektivnější! Požádala jsem o spolupráci svoji kolegyni Pavlu Pánkovou, která absolvovala profesionální výcvik u lektorky Abhy Sajwel. Toto ošetření je možné si vyzkoušet buď v Praze 5, nebo v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.

Rádi byste ošetření darovali?