ŘEKLI O MNĚ

Podívejte se na reference, zkušenosti a vyjádření klientů

Kranio ošetření u Kateřiny je pro mě relaxací, odpočinkem, doplněním energie a poznáváním mého těla. Katka je úžasná osůbka, která mě ošetřením provází a sdílí vše se mnou. Kranio je jedna z cest, kterou jsem si zvolila k řešení nejenom svých dlouholetých zdravotních obtíží, ale i různých překážek, který mi život přináší. Každé ošetření je pro mě jiné a vždy se těším, co mi přinese a odhalí. Na Kranio jsem vzala i svou dcerku, která byla po ošetření nadšená a plná energie. Od srdce návštěvu u Kateřiny a ošetření Kraniosakrální biodynamikou doporučuji.

Doplnění energie a poznávání mého těla Radka Z.

Všem vřele doporučuji. Moc mi to pomohlo při bolesti obratle, který mě bolel rok. Vyzkoušela jsem vše možné, ale až kranio s Katkou pomohlo. Vlastně hned po prvním setkání.

Kranio mi pomohlo od bolesti obratle Markéta Hubingerová

Setkání s kraniosakrální biodynamikou je pro mne setkání s bezbřehou moudrostí těla, před kterou se v pokoře skláním. Jemné doteky Kateřiny, která mne tímto provází, vyvolávají vjemy, které se slovy těžce popisují. Pro mne je nejvíce přínosný duchovní rozměr, který bych nazvala “cesta k duši”.

Setkání s bezbřehou moudrostí těla paní Najmanová (89 let)

Sama jako terapeutka pracuji metodou kraniosakrální biodynamiky. Ošetření jsem tedy díky tomu již zažila mnoho a to u různých terapeutů. Přístup Kateřiny je mi osobně velmi blízký, protože Katka dokáže zcela přirozeně vytvořit bezpečný prostor pro přijetí všeho, co zrovna při terapii vyvstává. Vím, že za ní mohu přijít s čímkoli. Dotek Katčiných rukou je jemný, citlivý, přítomný a plný porozumění. Jako terapeutky si jí velmi vážím a určitě ji mohu z vlastní zkušenosti doporučit

Dotek Katčiných rukou je jemný, citlivý, přítomný a plný porozumění Tereza Králová

Terapeutickou metodu kraniosakrální biodynamiku pokládám za úžasnou. Zklidnila mne po náročném semináři, ošetřila mé lehce rozjitřené ženství (to ale byla spíš tvá zásluha) a celkově mě „zcelistvila“. Cítila jsem, že od tebe odcházím nabitá svou vlastní energií, ale zároveň jakoby obalená nějakou ochrannou atmosférou, blankou, mým vlastním bezpečným prostorem.

Nabitá svou vlastní energií Karla

O kraniosakrální biodynamice jsem se dozvěděla jednou náhodou na sociální síti „facebook“ s doporučením na Katku. Protože bylo za mnou těžké životní období, začala jsem podvědomě, ale i cíleně vyhledávat metody a techniky, které by navrátily rovnováhu nejen mému tělu a duši. Od jógy, čínské medicíny až ke kraniosakrální biodynamice. Na první ošetření jsem dorazila zvědavá, ale bez velkých očekávání. Nyní mám za sebou 6 ošetření a už se těším na další setkání s Katkou. Po kraniu se cítím odpočatá, uvolněná a plná energie. Kranio ošetření je výjimečný zážitek, který nelze slovy popsat.

Po kraniu se cítím odpočatá, uvolněná a plná energie Zuzana

O kraniu jsem před prvním ošetřením nevěděla téměř nic. Kateřina ve mně svým přístupem ovšem vzbudila naprostou důvěru. V době, kdy jsem k ní přišla poprvé, jsem neprožívala lehké období. Můj život byl chaos a já nevěděla, čím to je. Na první pohled vypadalo všechno skvěle, ale nebylo. Neměla jsem zdánlivý důvod se mračit a přitom mi vůbec nebylo do smíchu. Díky ošetření jsem se dokázala uklidnit a načerpat novou energii. Byl to úžasný relax od každodenního shonu a rutiny. Naučila jsem se uvolnit (to je opravdu důležité a nejde to jen tak) a pochopila, že všechno nemusí jít rychle, hned a silou.

Úžasný relax od každodenního shonu a rutiny Václava Burdová

O kraniosakrální biodynamice jsem před tím, než jsem ji vyzkoušela, nic moc nevěděla. Na první ošetření jsem dorazila s velkou zvědavostí, ale bez očekávání. Katka mi nejdříve vysvětlila, jak bude ošetření probíhat. Poté jsme šly na věc. Byl to obrovský zážitek. Byla jsem uvedena do naprostého klidu a jiného vnímání. Přestože jsem přišla docela unavená a rozjitřená, dokázala jsem se díky jemnému vedení Katky uvolnit, což způsobilo to, že jsem se „nazpět“ vracela čerstvější a klidnější. Ještě ten den jsem cítila – zvlášť v duševní rovině, že se něco děje. Nebylo to hned úplně jasné, ale přinášelo to jistou naději a úlevu.

Naděje a úleva Naďa

Když mne zavolalo kreslení pravou hemisférou, netušil jsem ještě, že to bude jen nábližka ke kraniu. U Katky se nejen báječně kreslí a maluje, ale také jsem se díky ní vydal na novou cestu poznávání svého těla (nebo těl) a zažil netušené stavy uvolnění a relaxace. Říká se, že si má zájemce o kraniosakrální biodynamiku vyzkoušet více terapeutů, aby zjistil, kdo mu více sedí, nicméně já nemám jediný důvod měnit.

Vydal jsem se na novou cestu poznávání svého těla Petr Š.

Katka má zlaté ruce, po jejím kraniu jsem se cítila nabitě a odpočatě.

Nabitá a odpočinutá Edita P.

Jaký bude váš příběh?