Jak probíhá ošetření

kraniosakrální terapie

Zhruba 90minutové sezení zahájíme úvodním povídáním, po kterém následuje jemné ošetření na lehátku. Setkání završíme závěrečným sdílením.

Naše rozloučení ovšem neznamená konec ozdravujícího procesu. Jeho pozitivní účinky a příjemné pocity můžete vnímat ještě několik dní poté. Frekvence ošetření je u každého individuální.

Pro účinnost a dlouhodobý efekt se doporučuje absolvovat 10 ošetření s odstupem jednoho či dvou týdnů.

Úvodní rozhovor

Během úvodního rozhovoru probereme témata, která jsou pro vás důležitá a aktuální. Zaměříme se na to, jak se vám právě daří, na možné skryté problémy a na záměr, se kterým na ošetření přicházíte. Rozhovor probíhá v otevřeném poli důvěry a bezpečí.

Ošetření

  • Samotné ošetření trvá zhruba hodinu, kdy ležíte na masážním lehátku v lehkém oblečení.  Přijďte proto oblečeni tak, aby se vám dobře a pohodlně leželo. 
  • Ošetření vnímáte jako relaxaci a uvolnění, kdy se nejprve zklidní nervový systém a toto uvolnění společně postupně prohlubujeme.
  • Ošetřující používá doteku rukou k naslouchání jemných rytmů ve vašem těle. Dotek se děje velmi jemným a respektujícím způsobem. 
  • V různých fázích můžete pozorovat reakce vlastního těla. Klienti popisují pocity a vjemy v těle jako proudění, teplo, jemné vnitřní pohyby, pocit volnosti, rozšíření do prostoru, houpání, lehký třes končetin, jemný tlak a tah po těle. Někdo během hluboké relaxace přechází do spánku.

Po ošetření se doporučuje volnější režim.

 

 

Ceník

tandem srdcem

Cena za 1 ošetření (90 min): 1800,-

Snížená cena při objednání 5 ošetření: 7200,-

Moji specializaci naleznete zde.

NOVINKA: Ráda bych vám nabídla možnost TANDEMOVÉHO OŠETŘENÍ

Jedná se o sezení, při kterém vás ošetřují současně dva terapeutové. Zážitek je intenzivnější a výsledek efektivnější! Požádala jsem o spolupráci svoji kolegyňku Pavlu Pánkovou, která absolvovala profesionální výcvik u lektorky Abhy Sajwel. Toto ošetření je možné si vyzkoušet ve víkendových časech, a to buď v Praze 5, nebo v CKP v Dobřichovicích. 

Cena za 1 ošetření (90 min): 3000,- 

 

Prosím o zrušení domluveného termínu minimálně 24 hodin předem.

Pokud se bez včasné omluvy nedostavíte, je nutné ošetření uhradit v plné výši. Děkuji za pochopení.

 

Rádi byste ošetření darovali?  Využijte DÁRKOVÉ POUKAZY.

 

Přijďte na ošetření