MÁ ŽIVOTNÍ CESTA

Kateřina Velcová Kranio K

Jmenuji se Kateřina Velcová a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh a pohled na kraniosakrální terapii.

Tato celostní metoda je cestou k porozumění tomu, co se děje ve vašem těle, proč to či ono cítíte, a jak dále s daným prožitkem můžete pracovat. Pro mě osobně představuje kranio životní cestu, která může pomoci každému z vás, ať už je váš cíl jakýkoliv. 

Během ošetření nabízím porozumění a podporu, která pramení z mých osobních zkušeností. Nyní již vím, že je třeba přijímat pocity pozitivní i negativní. I ty nám o nás mnohé říkají.

Již delší dobu jsem cítila, že si chci doplnit svou profesní uměleckou dráhu o další přístup, který naslouchá lidem a podporuje jejich rozvoj. Kromě kraniosakrální biodynamiky se ve svém ateliéru Spolu k radosti věnuji například arteterapii či intuitivní kresbě. Malování je pro mě projevem z nitra. Je o tom, co člověk cítí, co vnímá a jaký je. To samé pro mě představuje i dotek spojený s pocitem bezpečí a naprosté důvěry

Věřím, že signály vycházející z mého těla jsou pro mne úžasným nástrojem k tomu, abych si uvědomila, co v mém životě nefunguje a co je potřeba změnit.  

 

 

PROFESNÍ VZDĚLÁNÍ A PRAXE

Vzdělání

Asistence při výcviku kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel, Institut CranioSacrální Biodynamiky, Všenory

Postgraduální seminář Setkání s ústředním životním zraněním, lektor Charles Ridley

Práce s emočními vzorci, lektor Martin Srdce  

Postgraduální seminář Za horizont ticha a klidu: čistý dech lásky s Charlesem Ridleym 

Postgraduální seminář Zážehy pod vedením Abhy Sajwel 

Postgraduální seminář Srdce jako orgán vnímání s Charlesem Ridleym

 Dvouletý profesionální výcvik kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel, Institut CranioSakrální Biodynamiky, Všenory

Praxe

Kromě práce asistentky při výuce nových terapeutů ve škole Abhy Sajwel provozuji svou vlastní praxi v mém výtvarném ateliéru Spolu k radosti. Hodnocení mých klientek a klientů si můžete přečíst ZDE.

Členství v odborných institucích

Jsem členkou České asociace terapeutů kraniosakrální biodynamiky a asistentkou v Institutu CranioSacrální Biodynamiky Abhy Sajwel.

Chcete se o mně dozvědět více ?