Mé osobní vjemy z ošetření

Žena, 34 let, asistentka na veterině

Po ošetření vnímala uvolnění v hrudní oblasti a cítila se jak po čtyřdenním spánku. Při kontaktu u kosti týlní se celým tělem rozlilo teplo a došlo k rychlému “oživení” horních a dolních končetin.

Žena, 38 let, bankovní poradkyně

Celé ošetření kraniosarální biodynamikou probíhalo u kosti křížové, lumbosakrálním skloubení a v kontaktu s levou ledvinou. Po ošetření klientka sdílela, že v pánevní oblasti vnímala velké teplo, které prohřálo podbřišek. Svěřila se, že cestou na ošetření cítila, jak ji bolí vaječníky. Po kontaktu bolest velmi rychle zmizela a po celém těle se rozhostilo příjemné teplo a klidové vlny přílivu a odlivu.

Žena, 45 let, pracuje ve školství

Dlouhodobě se léčí s bolestmi kloubů a na ošetření kraniosakrální biodynamikou chodí pravidelně asi půl roku. Cítila se před ošetřením unavená a momentálně vnímala před příchodem levou kyčel a SI skloubení. Během ošetření měla pocit těžkých noho, které by se rády rozeběhly. Pánev klesla dolů a po jejím usazení se začala uvolňovat. Zde nastal nádherný okamžik úlevy a rozplynutí do prostoru. Tíha odešla a pánev se mohla svobodně nadechnout. Napětí v kyčlích polevilo a nohy se rozeběhly po pampeliškách. 🙂 Děkuji za úžasné sdílení!

Muž, 40 let, IT

Dlouhodobě ho po úrazu krční páteře bolí hlava, trpí výkyvy emocí a postrádá motivaci. Svůj život řídí s velkou sebekontrolou, což mu nedovolí se více uvolnit a odevzdat přirozenému běhu života. V první části ošetření se vyklepávaly dolní končetiny a zíváním uvolňovaly čelisti. Po uvolnění napětí z těla klesl do lehátka a propadl se do mikro spánku, v němž jeho tělo regenerovalo. Po ošetření se cítil velmi svěží a odpočinutý. Vnímal rozdíl, jaké to je, když své tělo kontroluje, a jaké to je, když ho ponechá v lehkosti, svobodně se projevit.

kraniosakrální biodynamika, kranio, cranio, Praha, Anděl, Kateřina Velcová, ošetření, terapie, kraniosakrální biodynamika navrací rovnováhu vašemu tělu a mysli

Žena, 42 let, designérka

Paní trpí ochablostí imunitního systému a v období třech měsíců byla nucena ležet na lůžku a brát antibiotika. Nyní se cítí lépe, ale imunitní systém není stále v pořádku. Rozhodla se zkombinovat léčbu i s kraniosakrální terapií. Celé ošetření bylo velmi čerpající a klidové, v kontaktu u kotníků a na patách se uvolňovalo napětí a ke konci ošetření u kosti týlní se zviditelnila potence a celý tělesný systém spočinul v klidu a odpočinku, který byl velmi výživný.

Žena, 55 let, HR

Žena trpí dlouhodobou únavou a vyčerpaností. Její tělíčko je vystaveno velkému pracovnímu stresu a nedokáže tento stres zpracovávat a přirozeně se uvolnit. Autonomní nervový systém je stále v pohotovosti. Po ošetření se cítí odpočinutě. Dokáže se na situaci podívat z jiného úhlu pohledu a vnímat změny, které se odehrávají v jejím těle.

Žena, 68 let, důchodkyně

Paní se v minulém roce vyléčila z rakoviny a nyní ji kraniosakrální terapie pomáhá v regeneraci všech životních funkcí a nabýt zpět sílu, kterou během nemoci ztratila.